Psy Podkategoria: Psy

 • Psy.pl - serwis dla miłośników psów »

  Psy.pl - serwis dla miłośników psów. Na naszej stronie znajdziecie wszystko o psach - rasy, choroby, żywienie, szkolenie, zdrowie, wystawy czy hodowla. Zagadnienia te nie mają dla nas tajemnic.

  Data dodania: 19 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psy - rasy psów - ogłoszenia o szczeniakach - psy rasowe - wszystko o psach - pies »

  Psy i ludzie - ponad 3000 opracowań online, obszerny katalog rasy psów ze zdjęciami, wszystko o psach. Artykuły o wychowaniu psów, żywieniu, leczeniu, pies i dziecko, zapobieganie chorobom u psa, gry. Dział poświęcony kupnie psa, ogłoszeniom o s

  Data dodania: 19 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie i Tresura psów - Zaklinaczka Psów »

  |W Kielcach znajduje się szkoła, która szkoli psy, a dodatkowo podpowiada właścicielom jak postępować ze swoimi podopiecznymi. W szkole tej uzyskasz wiele wskazówek jak komunikować się z psami, aby wykonywali Twoje polecenia bez nagród a za pochwałę. Właścicielką szkoły jest kobieta, która ma bardzo dobre podejście do zwierząt. Jeśli chcesz posiadać dobrze wyszkolonego psa to odwiedź tą szkołę. Profesjonalna obsługa kontrahenta oraz dodatkowo własne podejście do zwierząt. Więcej informacji uzyskasz na stronie internetowej WWW szkoły lub pod numerem telefonu, a ponadto bezpośrednio w placówce szkoły.

  Data dodania: 19 12 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psy

(3)

Psy - nowa strona:

Adres: