Zwierzęta Kategoria: Zwierzęta

Zwierzęta - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • EcoZwierz - Żwirek drewniany dla kota »

  EcoZwierz to firma, która pozyskuje i sprzedaje żwirek drewniany dla zwierząt.
  Żwirek ten wykonany jest ze sprasowanych trocin drzew liściastych i iglastych.
  Jest całkowicie biodegradowalny, czyli przyjazny środowisku.
  Przeznaczony jest dla gryzoni, kotów i ptaków.
  Żwirek drewniany dla zwierząt nie powoduje alergii, absorbuje nieprzyjemne zapachy i można go łatwo usunąć w toalecie.

  Data dodania: 08 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zoo Wrocław »

  ZOO, Wrocław, ogród zoologiczny, wrocławskie ZOO, Miejski Ogród Zoologiczny we Wrocławiu, wirtualne ZOO, interaktywne ZOO, Ratajszczak, zwierzęta, ssaki, ptaki, gady, płazy, ryby, gatunek, gatunki, zagrożone, ginące, Z kamerą wśród zwierząt,

  Data dodania: 10 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Miejski Ogród ZOOlogiczny w Warszawie »

  Zoo jest miejscem unikalnym, niezwykłym i pięknym. Jest nie tylko enklawą szczęścia dla zagrożonych gatunków zwierząt, ale także ostoją ciszy i spokoju dla ludzi. Kilkugodzinny pobyt z rodziną, czy przyjaciółmi zastaje w pamięci na długo i pozwala na odczuwanie zwierząt wszystkimi zmysłami.

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Śląski Ogród Zoologiczny »

  Śląski Ogród Zoologiczny – ogród zoologiczny położony na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie. Obejmuje obszar o powierzchni 49 ha będąc tym samym trzecim, po ogrodach w Gdańsku-Oliwie i Poznaniu, pod względem powierzchni ogrodem zoologicznym w Polsce. Znajduje się w nim 2201 zwierząt, 280 gatunków[1]. Jego początki sięgają roku 1954, kiedy to zaczęto budować klatki dla zwierząt. Następnie zostały przeniesione do niego pierwsze gatunki zwierząt z zoo w Katowicach i Bytomiu. W roku 1975 zakończono budowę Kotliny Dinozaurów. Znajdują się tam betonowe rekonstrukcje szesnastu dinozaurów, których szczątki odnalazła polska grupa paleontologów na pustyni Gobi w latach 1963-1971. Dyrektorem Śląskiego Ogrodu Zoologicznego od 2007 r. jest Jolanta Kopiec, dawna radna Siemianowic Śląskich i Sejmiku Województwa Śląskiego. Na terenie ogrodu działa Mini Zoo. Występują tam zwierzęta łagodniejsze, które można nakarmić oraz pogłaskać takie jak króliki, świnki morskie, kozy domowe czy owce domowe.

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • ZOO Opole. Ogród Zoologiczny w Opolu - Aktualności »

  Początki ogrodu sięgają roku 1930, kiedy to na Wyspie Bolko powstało prywatne minizoo.W 1937 roku wykupiło je miasto, wzbogaciło o wiele gatunków zwierząt, czyniąc zeń drugi co do wielkości tego typu ogród na Górnym Śląsku. Podczas działań wojennych został całkowicie zniszczony. W 1953 roku nastąpiło ponowne otwarcie odbudowanego ogrodu zoologicznego. Powódź tysiąclecia w 1997 dotknęła również zoo, niszcząc je w bardzo dużym stopniu. W 1998 roku nastąpiła odbudowa i kilkakrotne powiększenie terenów ogrodu oraz uroczyste otwarcie. Opolski ogród zoologiczny obecnie zajmuje powierzchnię 20 ha. Znajduje się w nim około 950 zwierząt reprezentujących prawie 230 gatunków, w tym jedyne w Polsce goryle oraz uchatki kalifornijskie. Ogród odniósł wiele sukcesów hodowlanych, m.in. rozmnożenie oryksów szablorogich, hipopotamów karłowatych, kapibar, serwali, kangurów, poturu, betongów, lemurów wari rude, lemurów katta, siamangów, sajmiri i uistiti.

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt prowadzone przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami »

  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt prowadzone przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Równocześnie informujemy, że adopcja zwierząt ze Schroniska jest bezpłatna. Za wydane zwierzęta prosimy o dobrowolne datki na rzecz Schroniska. Warunkiem adopcji jest podpisanie UMOWY ADOPCYJNEJ na podstawie dowodu osobistego z adresem zamieszkania. Właściciele zgłaszający się po swoje zwierzaki, zobowiązani są do pokrycia kosztów pobytu zwierzaka w Schronisku (opłata naliczana jest za każdy rozpoczęty dzień). Osoby odbierające swoich podopiecznych prosimy o posiadanie ze sobą dowodu osobistego oraz książeczki zdrowia i/lub dokumentu potwierdzającego własność zwierzaka (rodowodu, wpisu do ewidencji itp.).

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Crazy World Pets Sklep Zoologiczny »

  Zapraszamy do Crazy World Pets. Sklep Zoologiczny Marywilska w Warszawie. Tutaj znajdziesz wszystko dla swojego psa, kota. Oferujemy szeroką gamę najwyższej jakości artykułów dla zwierząt domowych, produkty znanych producentów, które zaspokoją nawet najbardziej wybrednego zwierzaka domowego, fachową obsługę i doradztwo w zakresie pielęgnacji i karmienia czworonogów, program lojalnościowy z atrakcyjnymi rabatami, promocje i nowości.

  Data dodania: 22 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Moderowany katalog stron internetowych Sopocisko.com.pl »

  Katalog stron moderowany seo, Sopocisko.com.pl,Katalog stron bezpłatny,Katalog stron internetowych

  Data dodania: 19 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Muezzi - koty brytyjskie »

  Hodowla kotów brytyjskich niebieskich MUEZZI.PL, British Shorthair Cats - opis rasy, prezentacja kotów hodowlanych, kocięta brytyjskie sprzedam. Specjalizacja hodowli kociaki brytyjskie niebieskie, cynamonowe, fawn (płowe). Zapraszam. British Short

  Data dodania: 19 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie i Tresura psów - Zaklinaczka Psów »

  |W Kielcach znajduje się szkoła, która szkoli psy, a dodatkowo podpowiada właścicielom jak postępować ze swoimi podopiecznymi. W szkole tej uzyskasz wiele wskazówek jak komunikować się z psami, aby wykonywali Twoje polecenia bez nagród a za pochwałę. Właścicielką szkoły jest kobieta, która ma bardzo dobre podejście do zwierząt. Jeśli chcesz posiadać dobrze wyszkolonego psa to odwiedź tą szkołę. Profesjonalna obsługa kontrahenta oraz dodatkowo własne podejście do zwierząt. Więcej informacji uzyskasz na stronie internetowej WWW szkoły lub pod numerem telefonu, a ponadto bezpośrednio w placówce szkoły.

  Data dodania: 19 12 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Zwierzęta

Zwierzęta - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: