jedzenieZabiegani, zapracowani, zmęczeni. Tacy są współcześni ludzie sukcesu. Wolne chwile wolą poświęcić na czas z rodziną, na rozwój osobisty lub na rozwijanie własnych pasji, niż na gotowanie (chyba, że kulinarny świat to właśnie ich hobby). Jednak mimo to chcą się czuć zdrowo, dbać o sylwetkę i dostarczać sobie niezbędnych składników odżywczych.

Dietetyk

Wizyta u dietetyka kojarzy się zazwyczaj z odchudzaniem lub z problemami żywieniowymi. Tymczasem jest to doskonała propozycja dla każdego, kto po prostu chce dobrze się odżywiać. Dietetyk Lublin – polecana przez nas specjalistka – robi dokładny wywiad i na bazie informacji na temat naszego zdrowia, preferencjkulinarnych, celów jakie przed sobą stawiamy, pomaga ułożyć przyjazny nam jadłospis oraz daje cenne wskazówki. Dzięki temu możemy jeść smacznie, zdrowo, a do tego zaproponowane potrawy będą szybkie do przygotowania. Wizyta u dietetyka ogromnie motywuje do zmiany złych nawyków żywieniowych.

Catering dietetyczny

Jeśli nie mamy czasu na gotowanie lub brakuje nam umiejętności kulinarnych, to świetnym rozwiązaniem jest catering dietetyczny. Każdego dnia otrzymamy jedzenie na wskazany przez nas adres np. do pracy lub domu. Wystarczy rozpakować pudełko i ewentualnie podgrzać porcję, a potem jeść ze smakiem. Nie trzeba się martwić o kalorie i składniki odżywcze, ponieważ posiłki będą precyzyjnie opracowane. Co więcej jedząc regularnie nie narażamy się na głód, ani na przejedzenie.

Fast food – nigdy więcej

Korzystając ze wskazówek dietetyka albo z diety pudełkowej, w zapomnienie odejdą wszystkie przekąski i jedzenie typu fast food. Dzięki temu wyrobimy w sobie dobre nawyki żywieniowe, a w pracy nie dopadnie nas głód i chęć do zamówienia pizzy czy wyjścia do cukierni po pączka.

Dzięki właściwie zbilansowanej diecie zyskamy energię, będziemy się lepiej czuć, możemy stracić kilka zbędnych kilogramów. A jak będziemy widzieć pozytywne efekty to będzie nam łatwiej wprowadzić kolejne pozytywne zmiany – może będzie to bieganie, rower, pływanie, rzucenie palenia? Wszystko jest możliwe!