Marketing Podkategoria: Marketing

  • Dom mediowy Warszawa »

    Jesteśmy największym polskim, niesieciowym domem mediowym zajmującym się planowaniem i zakupem mediów. Cechuje nas doświadczenie. Po 15 latach działania możemy pochwalić się przeszło 60 zadowolonymi Klientami i przeszło 200 zrealizowanymi projektami. Media Concept to także odpowiednie zaplecze reklamowe. Należymy do Grupy Reklamowej JUST, co umożliwia wymianę doświadczeń marketingowych z najlepszymi krajowymi firmami z branży reklamowej. Skrupulatnie śledzimy nurty w mediach i wykorzystujemy je w kampaniach naszych Klientów. Umiemy dopasować się do rozmaitych schematów kooperacji i nawet najmniejszy budżet jest dla nas ważnym przedsięwzięciem.

    Data dodania: 16 02 2017 · szczegóły wpisu »
  • Marketing w Praktyce: social media, branding, komunikacja marketingowa, case studies, nowe technologie i narzędzia, analizy, raporty »

    Marketing w Praktyce/Marketing/ Baza Wiedzy/ Warsztaty Marketingowe/ Archiwum Marketingowe / Konsultacje Marketingowe/ Marketing Newsroom/ Forum Marketingowe/Raporty rynkowe/ Case Study/ Strategie Marketingowe/ Sprzeda/ Produkt/ Cena/ Dystrybucja

    Data dodania: 25 11 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Marketing

Marketing - nowa strona:

Adres: