Edukacja, nauka Kategoria: Edukacja, nauka

Edukacja, nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • SZKOLENIA BHP WARSZAWA »

  Szkolenia BHP oraz kompleksowe usługi BHP. Szkolenia bhp z dojazdem do klienta. Kompleksowy nadzór BHP i PPOŻ. Nowoczesne szkolenia BHP i PPOŻ dla wszystkich grup zawodowych, ocena ryzyka zawodowego dla wszystkich stanowisk pracy, postępowania powypadkowe, dokumentacja powypadkowa. Szkolenia bhp wstępne oraz szkolenia bhp okresowe. Szkolenia BHP z dojazdem do klienta. Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Outsourcing BHP, kompleksowa obsługa BHP przedsiębiorstw. Szkolenia BHP z dojazdem gratis.

  Data dodania: 24 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia ISO 9001 Wrocław »

  Centrum Doradczo Szkoleniowe Malon posiada ponad 15-letnie doświadczenie w przeprowadzaniu specjalistycznych szkoleń z zakresu Systemu Zarządzania Jakością w tym i ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, systemów opartych na zarządzaniu ryzykiem w tym szkoleń z systemu antykorupcyjnego ISO 37001. W swojej ofercie mamy ponad 80 autorskich szkoleń, których programy powstały w oparciu o aktualne normy ISO dotyczące danego obszaru.
  Nasi trenerzy to doświadczeni eksperci, którzy na co dzień prowadzą wdrażanie właściwych Systemów Zarządzania w każdego typu organizacji - w tym z sektora MŚP oraz w dużych organizacjach, zarówno w firmach o profilu usługowym, jak i w tych typowo produkcyjnych.
  Po szkoleniach, każdy uczestnik uzyskuje imienne zaświadczenie potwierdzające odbyty kurs.
  Dodatkowo sporo z naszych szkoleń kończy się egzaminem, którego zdanie uprawnia daną osobę do pełnienia danej funkcji w strukturze organizacji firmy.
  Chcemy zaoferować uczestnikom szkoleń solidną dawkę przekazywanej wiedzy, którą w przystępny sposób przekazują prekursorzy we wdrażaniu Systemów zarządzania w Polsce.

  Data dodania: 21 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kursy motorowodne,egzaminy w Bydgoszczy na patent sternika motorowodnego »

  Chcesz pływać motorówką lub skuterem wodnym, ten kurs jest dla Ciebie. Zdobądź uprawnienia sternika motorowodnego w Bydgoszczy! Organizator Firma Bydgoski Wodniak polecana przez PZMWiNW w Warszawie. Kurs odbywa się w oparciu o wytyczne dotyczące szkolenia na patent sternika motorowodnego Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego. Jeśli zbierzesz grupę przyjaciół, otrzymasz atrakcyjny rabat za kurs razem z przyjaciółmi!
  Sternik motorowodny to podstawowy kurs przeznaczony dla osób, które chcą uzyskać uprawnienia do prowadzenia jachtów motorowych i skuterów wodnych. Patent sternika motorowodnego uprawnia do:
  - prowadzenie jachtów motorowych po wodach śródlądowych,
  - prowadzenia jachtów motorowych o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.

  Data dodania: 03 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kursy motorowodne w Klubie MORS »

  Stowarzyszenie Bydgoski Klub Motorowodny MORS powstał 1957r. W sezonie letnim klub prowadzi marinę przy ul. Witebskiej. Organizujemy kursy motorowodne na patent sternika motorowodnego. www. klubmotorowodnymors. pl
  Sternik motorowodny to podstawowy kurs przeznaczony dla osób, które chcą uzyskać uprawnienia do prowadzenia jachtów motorowych i skuterów wodnych. Kursanci otrzymują bezpłatną płytę edukacyjną do nauki na patent sternika motorowodnego. Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w sezonie letnim od maja do września na przystani Bydgoskiego Klubu Motorowodnego MORS przy ul. Witebskiej - barka ELLA.

  Data dodania: 03 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia internetowa informatyczna Helion.pl »

  Księgarnia informatyczna helion.pl - informatyka w najlepszym wydaniu. Lider na rynku literatury informatycznej. W księgarni można zapoznać się z ofertą Wydawnictwa Helion (opisy, fragmenty książek, opinie czytelników, spisy treści, recenzje). M

  Data dodania: 19 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły Katowice »

  quot;ŚWIAT POLIGLOTÓW to centrum języków obcych. Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą, prowadzącą biuro tłumaczeń oraz szkołę języków obcych. Wykonujemy tłumaczenia na wiele języków. Posiadamy w zespole także tłumacza przysięgłego. Proponowana przez nas oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, których satysfakcja stanowi priorytet naszych działań. Budowany przez lata zespół składa się z wyselekcjonowanych z największą starannością tłumaczy i lektorów, dbających o każdy detal realizowanych projektów.quot;

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Test IQ bez SMS »

  Test IQ Mensa to wyjątkowy sposób na zbadanie inteligencji badanej osoby. Na naszej stronie udostępniamy wszystkim ludziom całkowicie test iq darmowy online, oparty na nowoczesnej metodzie porównań zdjęć dwuwymiarowych, na podstawie test IQ Mensa. Naszą podstawową zaletą jest to, iż pomimo braku pobierania opłat, test iq online jest godny zaufania i rzetelny. Zamierzając sprawdzić swój poziom IQ ludzie zazwyczaj wydają niepotrzebnie pieniądze u psychologów i w serwisach z płatnymi testami IQ. takowy Test IQ zazwyczaj kosztuje minimum 30 złotych, a przy płatnych testach iq przez Internet, wyniki są zazwyczaj nieprawidłowe i zakłamane, inaczej niż korzystając z usługi test iq online na podstawie testu quot;Test IQ Mensaquot;. Można jednak uniknąć tej sytuacji, robiąc nasz darmowy test iq online.

  Data dodania: 07 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kursy języka japońskiego - Fundacja Sakura »

  Kursy języka japońskiego w Warszawie. Szkoła Języka Japońskiego Sakura w Warszawie założona został w 2006 roku. Uczymy języka japońskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Jest to obecnie kurs japońskiego charakteryzujący się najlepszym stosunkiem liczby godzin zajęć do ceny. Poza tym języka japońskiego uczą u nas tylko Japończycy... Zatem jeśli lekcje języka japońskiego, to tylko w fundacji Sakura!

  Data dodania: 22 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • ECDL w praktyce: instruktora, trenera i egzaminatora »

  Strona poświęcona tematyce ECDL, kursom, egzaminom. Przygotowania do egzaminowania ECDL jest zagadnieniem wywołującym wiele emocji wśród uczestników kursu komputerowego. Wystarczy jednak zapoznać się z tematyką zagadnień merytorycznych aby mieć możliwość uzyskania certyfikatu ECDL. ECDL strefa pl zawiera szereg ważnych informacji, które pozwalają na zdanie egzaminów ECDL. W szczególności omawia tematykę laboratoriów i centrum egzaminacyjnych ECDL. Znajdziesz tu też kurs podstaw Auto CADa, który w zakresie podstawowym przedstawia zakres obsługi tego oprogramowania.

  Data dodania: 06 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bukva - Korepetycje z języka rosyjskiego w Warszawie »

  Bukva – korepetycje z języka rosyjskiego w Warszawie. Zajęcia prowadzi native speaker z Moskwy posiadający profilowe wykształcenie. Zajęcia obejmują wszystkie poziomy zaawansowania - początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany. Bukva oferuje lekcje ukierunkowane na naukę języka ogólnego, języka biznesu, języka naukowego, przygotowania do egzaminów. Skuteczna nauka języka rosyjskiego w atrakcyjnej cenie jest gwarantowana. Zajęcia są prowadzone zarówno indywidualnie, jak i w małych grupach. Istnieje możliwość dojazdu do ucznia. Dla osób pragnących oszczędzić swój czas i pieniądze są oferowane zdalne zajecia przez Skype.

  Data dodania: 02 08 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja, nauka

Edukacja, nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: