Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

 • Maszyny do recyklingu i złomu »

  Nasza firma jest liderem w produkcji maszyn do recyklingu i złomu. Naszym najbardziej rozpoznawalnym produktem są nożyce do złomu Kajman. Maszyna ta z łatwością przecina złom stalowy i łamie szyny kolejowe.

  Data dodania: 30 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Chwytaki do suwnic i HDS »

  W ofercie posiadamy chwytaki do suwnic dźwigowych i ramion hydraulicznych HDS. Stawiamy na jakość dlatego nasze produkty uznawane są za jedna z najtrwalszych na rynku. Pazury chwytaka wykonujemy z blach trudnościeralnych Hardox.

  Data dodania: 30 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mirbud S.A. - generalny wykonawca, budownictwo mieszkaniowe i drogowe, stabilizacja gruntu, usługi transportowe, wynajem maszyn i budowa hal »

  Deweloper Mirbud swoją działalnością obejmuje budownictwo mieszkaniowe, przemysłowe, a także drogowe. Lata praktyki w branży oraz liczba zrealizowanych projektów pozwalają na określenie firmy mianem lidera. Na naszej witrynie więcej informacji na temat działalności.

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe KOPART- producent »

  Zapraszamy firmy zainteresowane zakupem instalacji sanitarnej i bezpiecznym odprowadzeniem ścieków. Mogą również Państwo się z nami skontaktować, jeżeli budują Państwo domek jednorodzinny i preferują mieć szczelne szambo przydomowe. O ile remontują Państwo starszą instalację w swojej willi - wymieniają szambo, również zapraszamy po naszą propozycję.  

  Data dodania: 02 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bartex Węgiel Ekogroszek Polski i Czeski »

  Firma P.H.U quot;Bartexquot; istnieje od 2007 roku. Prowadzimy sprzedaż polskiego oraz czeskiego ekogroszku. Posiadamy szeroką paletę produktów dostosowaną do potrzeb najbardziej wymagających. Aby sprostać wymaganiom każdego klienta, prowadzimy sprzedaż ratalną. Realizujemy zamówienia hurtowe, a także prowadzimy sprzedaż detaliczną. Oferujemy węgiel workowany oraz luzem. Tylko u nas, wszystkie produkty workowane, dostarczamy za darmo. Dostawy towaru prowadzimy na terenie całego kraju. Zapraszamy do zakupów na naszym sklepie internetowym!

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szamba Betonowe - zbiorniki na szambo - EKO-TRANS, Warszawa, Kielce, Radom »

  Szambo - to w wielu rejonach kraju wciąż jedyne rozwiązanie problem nieczystości powstających w gospodarstwach domowych. Dobre szamba ekologiczne powinny być szczelne i trwałe, a ponadto odporne na działanie naporu ziemi. Często spotykanym problemem w przypadku szamba plastikowego (PCV) bywa zmiażdżenie opróżnionego zbiornika przez napór ziemi lub jego wypchnięcie na powierzchnię przez wody gruntowe. Zbiorniki na szambo ekologiczne betonowe są pozbawione tych przypadłości, mogą być zabudowane pod parkingiem dla samochodów osobowych (a w przypadku zastosowania wzmocnionej płyty również ciężarowych) a z racji ich masy jest znacznie mniej prawdopodobne wypchnięcie przez wody gruntowe.

  Data dodania: 22 12 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres: