Automatyka Podkategoria: Automatyka

 • Maszyny do recyklingu i złomu »

  Nasza firma jest liderem w produkcji maszyn do recyklingu i złomu. Naszym najbardziej rozpoznawalnym produktem są nożyce do złomu Kajman. Maszyna ta z łatwością przecina złom stalowy i łamie szyny kolejowe.

  Data dodania: 30 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Chwytaki do suwnic i HDS »

  W ofercie posiadamy chwytaki do suwnic dźwigowych i ramion hydraulicznych HDS. Stawiamy na jakość dlatego nasze produkty uznawane są za jedna z najtrwalszych na rynku. Pazury chwytaka wykonujemy z blach trudnościeralnych Hardox.

  Data dodania: 30 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny do sprzątania szorowarki.pl »

  Sklep on-line szorowarki.pl zajmuję się sprzedażą nowych oraz używanych maszyn do sprzatania. Urządzenia to wysokiej jakości produkty dostarczane przez znane i renomowane firmy, min Fimap, Comac, Numatic. Oprócz odkurzaczy przemysłowych, szorowarek i innych maszyn do czyszczenia podłóg oferujemy również wszelkie akcesoria do maszyn, wszystko w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do skorzystania z możliwości bezpłatnej prezentacji urządzeń.

  Data dodania: 27 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • interprocess »

  Interprocess to uznana w branży firma, zajmująca się produkcją dozowników, mierników wagowych oraz wag do użytku przemysłowego. Oferuje nowoczesne rozwiązania automatyki wagowej, korzystając z aktualnego oprogramowanie, co zapewnia wysoką dokładność wag. Wśród oferty Interprocess posiada m.in. wagi zbiornikowe, wagi platformowe, przenośniki wagowe i przepływomierze masowe. Firma zajmuje się także serwisem wag, pomocą techniczną w uruchomieniu i doradztwem w kwestii wyboru urządzeń do danego zakładu przemysłowego.

  Data dodania: 17 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka Rybnik | Automatyka, elektronika naprawa »

  Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie automatyki,elektroniki i elektryki instalacji wod.kan.co. i gazowych i hydrauliki siłowej, pozwoliło opanować sztukę napraw montażu i serwisowania maszyn i urządzeń przemysłowych,budowlanych rolniczych itp.

  Data dodania: 03 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Budowa szaf sterowniczych - RAF-TEC »

  RAF-TEC ZESPÓŁ ELEKTROMONTERÓW SPECJALIZUJĄCY SIĘ W: automatyka i elektrotechnika przemysłowa: budowa i montaż rozdzielni, szaf sterowniczych, systemy sterowania maszyn i linii produkcyjnych, okablowanie zasilające, sterownicze, pomiarowe, sieciowe, instalacje elektryczne, elektrotechniczne, budowa maszyn, budowa i montaż tras kablowych,(oraz dodatkowe drobne prace ślusarskie)

  Data dodania: 19 12 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Automatyka

Automatyka - nowa strona:

Adres: