Architektura Podkategoria: Architektura

 • sKalisty | Imitacja kamienia, sztuczne skały i drzewa »

  Jesteśmy specjalistami w budowaniu sztucznych skał. Nasze kreacje są wiernymi replikami prawdziwych struktur geologicznych. Nawet najsprawniejsze oko nie dostrzeże różnicy pomiędzy naturalnymi a sztucznymi skałami. Oferujemy dekoracje najwyższej światowej jakości, które mogą służyć jako wystrój wybiegów dla zwierząt w ogrodach zoologicznych, parkach wodnych czy galeriach handlowych. Wykonujemy również sztuczne skały do ogrodów.

  Można u nas zamówić wodospady, sztuczne groty czy jaskinie. Beton który jest wykorzystany do produkcji imitacji kamienia, pozwala na zachowanie jakości i barw przez wiele lat. Sztuczne głazy wytworzone przez firmę Skalisty cechują się wysokim odwzorowaniem detali oraz formą łudząco zbliżoną do naturalnych skał. Potrafimy wyczarować z betonu niesamowite kształty i tekstury, które w niebanalny sposób będą stanowiły niepowtarzalny element wystroju każdego miejsca. Oferujemy wytworzenie dowolnego typu skał i kamienia.

  Nasze kreacje stanowią doskonały substytut naturalnych materiałów, przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Dzięki nam możliwe jest zbudowanie skał wielkością dorównujących prawdziwym głazom. Imitacja kamienia zdecydowanie dobrze wpływa na otoczenie w ogrodach i parkach, nadając im naturalności. Co więcej tak wykonane dekoracje zyskują na szlachetności z biegiem czasu. Wraz z wiekiem skały pokrywają się naturalnymi porostami co również dodaje im realizmu. Najważniejszą cechą naszych wyrobów to wierne oddanie szczegółów oraz wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Budujemy dekoracje dla ogrodów zoologicznych, parków wodnych oraz innych obiektów użyteczności publicznej.

  Podejmujemy się wykonania nawet tych najbardziej skomplikowanych projektów a efekt naszej pracy zawsze jest najwyższej jakości. Dekoracje wykonane z betonu cechuje trwałość oraz odporność na upływ czasu. Wiek dodaje naszym dekoracją uroku. Sztuczne skały pokrywają się naturalnym mchem dodając jeszcze większego realizmu.

  Data dodania: 04 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Crematec - projktowanie krematorium »

  Crematec zajmuje się projektowaniem krematoriów, uzyskiwaniem dotacji na zakup pieców kremacyjnych i wyposażenia kremacyjnego spopielarni zwłok, przygotowywaniem biznes planu inwestycji na rynku usług pogrzebowych - głównie kremacyjnych. Crematec dostarcza aktualne informacje na temat ilości przeprowadzanych kremacji przez istniejące krematoria, planowanych lokalizacjach krematoriów, kryteriach wyboru krematoriów przez zakłady pogrzebowe i domy funeralne: cenie kremacji, warunkach dojazdu do krematorium, czasie pracy krematoriów, usługach dodatkowych kremacji takich jak sala pożegnań przed spopieleniem, oferta trumien kremacyjnych, urn, konsolacje itd. Crematec przeprowadza badania zadowolenia z usług kremacyjnych klienta końcowego i zakładów pośredniczących. Crematec analizuje zapotrzebowanie na usługi kremacyjne w różnych regionach naszego kraju. Crematec oferuje niezawodne piece kremacyjne, które są kolejnym z elementów biznes planu gwarantującym powodzenie przedsięwzięcia.

  Data dodania: 27 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • BPRW S.A. - home1 »

  Biuro Planowania Rozwoju Warszawy Spółka Akcyjna jest jedyną w Warszawie prywatną firmą świadczącą kompleksowe usługi związane z planowaniem przestrzennym w oparciu o własną wysoko wyspecjalizowaną kadrę i nowoczesne metody planowania. Naszą ambicją jest: - dostarczanie najwyższej jakości studiów urbanistycznych i opracowań w zakresie planowania miejscowego, - utrzymanie wiodącej pozycji na rynku studiów systemów transportowych oraz badań i analiz ruchu, - rozwijanie kompleksowych baz danych wspomagających zarządzanie miejskimi systemami technicznymi, - perfekcja w zaspokajaniu potrzeb klientów, - przestrzeganie zasad etyki zawodowej.

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Architektura.info - serwis architektoniczny dla architektów i inwestorów. - Architektura »

  Portal architektoniczny i budowlany. Skierowany do architektów, studentów architektury oraz branży budowlanej i inwestorów.

  Data dodania: 23 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Osuszacze-Wynajem »

  Nasza firma prowadzi wynajem profesjonalnego sprzętu do osuszania obiektów budowlanych, agregatów prądotwórczych, nagrzewnic elektrycznych. W naszej ofercie znajduje się również usługa Osuszania i usuwania wilgoci w archiwach, bibliotekach chroniąc ich zawartość Robimy ekspertyzy zalań, pomiary wilgotności Tworzymy wyceny i kalkulacje kosztów odszkodowań Potrzeby każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie. Dzięki temu nasi partnerzy postrzegają nas jako profesjonalistów, z którymi współpraca przynosi wymierne korzyści. Zawsze poszukujemy rozwiązań, które redukują koszty ponoszone przez naszych Klientów. Wynajmując u nas sprzęt bądź zlecając nam stworzenie ekspertyzy masz gwarancje profesjonalnego podejścia z naszej strony. Ekspertyzy tworzone są przez ekspertów ich kwalifikacje poparte sa wieloletnim doświadczeniem. Współpracujemy z wieloma instytucjami architektonicznymi. Wynajęty sprzęt jest zawsze gotowy do pracy - odpowiadamy za jego bezawaryjną prace podczas pełnego czasu użytkowania Sprzęt zawsze zostaje punktualnie dostarczony we wskazane miejsce, ponadto nasz zespół udzieli profesjonalnych rad odnośnie sposobu użytkowania .Zapraszamy do kontaktu

  Data dodania: 18 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • 2H+ Biuro architektoniczne Bytom, Architekci, Projekty wnętrz »

  Biuro architektoniczne Katowice, Architekci - Projektowanie wnętrz Bytom, Tychy, Katowice.

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • EcoEnklawa - domy na sprzedaz torun »

  EcoEnklawa to nowe, funkcjonalne domy pod Toruniem.

  Osiedle EcoEnklawa znajduje się w miejscowości Osiek nad Wisłą i wyróżnia się:
  - świetnym położeniem wśród lasów, łąk, jeziora i rzeki
  - czystym powietrzem
  - bliską lokalizacją punktów usługowych i oświatowych
  - dogodnymi warunkami dojazdowymi z Torunia i okolic.

  EcoEnklawa jest więc doskonałym miejscem dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących sobie spokój i bogactwo przyrody.

  Nasze atuty to:
  - stosowanie sprawdzonych materiałów
  - niskie koszty eksploatacji
  - spójność architektoniczna
  - rozsądna cena.

  Data dodania: 08 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tartak Gdańsk oferuje: najwyższej jakości podłogę drewnianą »

  Tartak Izbica zachęca do skorzystania z oferty - najszerszy wybór drewna do wyboru, najlepsza oferta drewna konstrukcyjnego, możliwość negocjacji cen - i tak już od 60 lat. Największy wybór drewna w okolicy - trwałość, solidność i niezawodność naszych produktów z drewna już od 60 lat.

  Data dodania: 12 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Kraków, Aamp;E Plus Sp. z o.o. »

  Firma Aamp;E Plus Sp. z o.o. to krakowskie biuro architektoniczne z wieloletnim doświadczeniem. Zespół cechuje się doskonałą znajomością rynku nieruchomości w Krakowie i województwie małopolskim i doświadczeniem w prowadzeniu procesu inwestyc

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • PRACOWNIA PIĘKNEJ ARCHITEKTURY »

  Zapraszamy do naszej pracowni. Firma działa od 1994r. Od tego czasu powstało badrzo dużo obiektów .Projektujemy domy jednorodzinne, rezydencje, domy wielorodzinne, osiedla, budynku użyteczności publicznej i wszelkie obiekty budowlane. Współpracujemy z najlepszymi projektantami branż- konstrukcje, instalacje jak również mamy godne polecenia firmy budowlane. Klenci polecają nas.

  Data dodania: 28 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zagadnienia architektoniczne »

  Jeżeli zaczynasz swoją przygodę z architekturą, to powinieneś zawitać także i tutaj, na portal ekspres-nieruchomosci.pl – znajdziesz tutaj największy słownik pojęć architektoniczno-budowlanych dostępny obecnie w internecie.

  Data dodania: 12 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • GREEN HOUSE // DOM ZEROENERGETYCZNY // DOM 0 »

  W okolicy Gorzowa Wielkopolskiego powstaje inwestycja pokazowa domu pasywnego ( zeroenergetycznego). Głównym założeniem idei budownictwa pasywnego jest maksymalizacja oszczędności energii poprzez minimalizację strat tej energii na takim poziomie, że niezależny system ogrzewania staje się zbędny. Zdefiniowanie budynku jako energooszczędnego lub pasywnego określają zatem wszystkim ramy, w których zawiera się ilość energii niezbęd­nej do jego ogrzewania na jednostkę powierzchni na rok. Celem inwestycji jest promowanie tego typu rozwiązań na terenie całej Polski. Gorzowska firma chce przybliżyć inwestorom idee budowania pasywnego czyli budowy domów o wysokiej charakterystyce energetycznej . Gorzowskiej firmie udało się także pozyskać wsparcie inwestorów którzy coraz chętniej sięgają po tego typu rozwiązania. oraz kontrahentów czyli dostawców technologii do domów energooszczędnych.

  Data dodania: 09 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biura w Gdańsku »

  Gdańsk, Gdynia i Sopot – czyli Trójmiasto – miasta, które wyróżniają się interesującą zabudową tamtejszych biurowców – wszystko to do zobaczenia na portalu biura-gdansk.pl. Jeżeli jesteś architektem i chcesz przeżyć niezwykłe doznania wizualne oglądając trójmiejskie wieżowce i biurowce, to nie czekaj już dłużej i zajrzyj na stronę biura-gdansk.pl. Największe i najciekawsze biura w Gdańsku i nie tylko - bo także w Trójmieście.

  Data dodania: 12 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Najciekawsze budynki świata »

  nieruchomosci-dla-biznesu.pl - krajowa (i nie tylko) architektura w pigułce - największe, najpiękniejsze i najbardziej oryginalne budynki projektowane w kraju i na świecie przez najlepszych architektów.

  Data dodania: 12 11 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architektura

Architektura - nowa strona:

Adres: