Agencje interaktywne Podkategoria: Agencje interaktywne

 • Warszawa Restauracje, dentyści, bary, salony piękności, lekarze »

  Warszawa Recenzje użytkowników i rekomendacje najlepszych restauracji, zakupów, klubów, rozrywki, usług i innych na Yelp

  Data dodania: 25 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron Chorzów »

  Agencja interaktywna ANDRZEJJEZIORNY to odpowiedź na potrzeby każdego klienta. Stworzyłem ofertę pakietową dostosowaną do potrzeb wszystkich osób, które potrzebują stworzyć własną stronę internetową w sieci. Takie podejście do problemu, pomaga pomóc także klientom z mniejszymi wymaganiami i budżetem. W swoich działaniach nie zapominam o dostosowaniu oferty dla dużych, wymagających firm, które szukają usługi na najwyższym poziomie. Dla takiej grupy klientów mam do zaproponowania coś solidnego i profesjonalnego. Nie zajmuję się tylko tworzeniem stron internetowych, projektuję zaawansowane sklepy internetowe, dedykowane systemy internetowe(crm, erp), aplikacje komputerowe i mobilne. Zajmuję się promocją i budowaniem świadamości marki w internecie oraz poza nim. Pozycjonuję witryny internetowe oraz prowadzę rozmaite kampanie reklamowe wykorzystując wiele mechanizmów (kampanie adwords, social media, marketing szeptany, kampanie sms, mailing i wiele więcej). Współpracuję z wieloma ludźmi z branży i z poza niej. Wspólnie jesteśmy w stanie dostarczyć najbardziej kompleksową obsługę na rynku. Jesteśmy w stanie przygotować reklamę w mediach, wykonać sesję fotograficzną lub nakręcić spot reklamowy. Jeśli chciałbyś stworzyć coś o czym od zawsze marzyłeś lub chcesz osiągnąć jeszcze więcej niż teraz skontaktuj się ze mną. Pozdrawiam!

  Data dodania: 24 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • HD Design - kreatywne, wielojęzyczne strony www »

  Projektujemy niepowtarzalne strony internetowe dopasowane do potrzeb firmy i preferencji użytkowników. Intrygujący design, przemyślana architektura informacji, angażujące treści, rzetelne tłumaczenie i lokalizacja, optymalizacja treści dla wyszukiwarek internetowych i szczypta marketingu - to przepis na sukces Twojej witryny.

  Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Agencja interaktywna Warszawa, Katowice, Poznań - Migomedia »

  Doświadczona agencja interaktywna Migomedia (Warszawa, Katowice, Poznań, Wrocław) zaprasza do współpracy przy zaawansowanych projektach internetowych: serwisach www i kampaniach marketingu internetowego. Sprawdź realizacje agencji

  Data dodania: 25 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Test - uszczelnienia, hydraulika siłowa »

  Właściciele naszego przedsiębiorstwa są członkami i sympatykami Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych. Jest ważne, żebyśmy jako przedsiębiorcy, współpracowali na różnych płaszczyznach, wymieniali się doświadczeniami, korzystali z przywilejów członkowskich organizacji regionalnych i ponadregionalnych, wszystko w dobrym celu wzmacniania naszych przedsiębiorstw i w szerszej perspektywie - gospodarki kraju. Firmy Rodzinne przede wszystkim uczą dumy z prowadzenia firmy i z zawodu przedsiębiorcy, pokazują, że mała, średnia i duża firma, bez wyjątku, są piękne i potrzebne w mikro i makroskali. Wśród ludzi podobnych, choć prowadzących różne działalności - budowlane, wydawnicze, maszynowe, spożywcze, itp., poprzez wymianę poglądów i doświadczeń, łatwiej radzić sobie z trudnościami bieżącego prowadzenia przedsiębiorstwa, warto słuchać, warto mówić i uczyć się, jak duże znaczenie ma nasza odpowiedzialna, uczciwa codzienna praca oraz jak przeciwdziałać piętrzącym nieraz się przeszkodom. Skorzystam więc z www - jako formy przekazu, zachęcając inne firmy rodzinne do wstąpienia do stowarzyszenia.

  Data dodania: 14 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje dedykowane i strony internetowe »

  Realizujemy aplikacje dedykowane oraz profesjonalne strony internetowe. W naszej ofercie również wdrożenia tanich sklepów internetowych.

  Data dodania: 19 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem telewizorów i ścian bezszwowych - Poznań »

  Budujemy ściany bezszwowe czyli tak zwane wideowalle. Posiadamy najnowsze monitory serii x464un pozwalające wyświetlać obraz w rozdzielczości FullHD oraz ultra HD. Ściany dostarczamy własnym transportem. Zapytania o wycenę proszę składać telefonicznie oraz mailowo. Wynajmujemy również telewizory posiadające złącza HDMI oraz USB.

  Data dodania: 21 01 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Agencje interaktywne

Agencje interaktywne - nowa strona:

Adres: